Vladislava Krajnkov - logo
LUXURY PROMĚNY PRO KAŽDOU ŽENU


Každá žena může být krásná nebo alespoň zažít ten pocit a vlastnit fotografie, na kterých se bude cítit jako modelka, které obdivuje v časopisech. Každá žena může prožít den plný krásy v přátelské atmosféře. Stačí se jen rozhodnout a svěřit se do rukou profesionálů.

promeny

Co naše proměny obsahují?

STYLING


Styling obnáší 3 outfity! Oděvy jsou vždy zapůjčeny z nejnovějších kolekcí, které jsou v daný čas na obchodech. Obchody, se kterými spolupracujeme, jsou: Marks&Spencer, Pietro Filipi, Dům módy na Václavském náměstí v Praze, Promod, Attrattivo, C&A, Beltissimo s.r.o., Leiser – módní dům s obuví, Salamander ČR spol. s r.o., Blažek Praha – pánská móda, Optika Šimánek v Lounech a nyní nově s Freshlabels.cz. Další módní značky přibývají a vždy se snažíme, aby byl výběr oděvů na místě velký a my tak vždy zvolili správný outfit, se kterým bude zákaznice spokojená a cítila se v něm dobře. Styling zajišťuje Linda Radostová.

VIZÁŽ


Vícemistryně České republiky v Make-upu 2010, nositelka prestižního titulu „Profesionál roku 2010“ to je moje maličkost, která líčí naše proměny. Líčení a účes je vždy velice vhodně zvolen k daným outfitům, ale hlavně typu a odvaze naší zákaznice. Snažíme se, aby změna byla opravdu vidět, takže kreativitě se meze nekladou!
V rámci našich proměn Vám nabídnu nákup používané dekorativní kosmetiky MARY KAY, na kterou v daný den dostanete 10% SLEVU.

FOTOGRAFIE


V neposlední řadě nejdůležitější osobou je fotografka Lada Turbachová-Baladová. Lada má za sebou více jak 6 let praxe v zachycování nejkrásnějšího dne každé ženy - svatby. Začátkem roku 2011 společně se stylistkou Lindou vymyslely tento projekt, který získává den ode dne větší ohlasy a úspěch. Od Lady obdržíte do 14 dní po focení CD s upravenými fotografiemi (přibližně 30-40 ks) a 5ks nejlepších fotografií v tištěné podobě o velikosti 15x21cm.

MÍSTO FOCENÍ


Místa na focení se vždy snažíme vybírat vhodná pro danou příležitost a daný moment. V létě využíváme spíše venkovní prostory na různých místech České republiky. V zimě se snažíme zajistit krásná místa v podobě 3 až 5 hvězdičkových hotelů, zámků, hradů a jiných velice zajímavých prostorů.

Na výsledky naší práce se můžete podívat ve fotoalbu “Luxury” proměny.

CENA: 3.990,- Kč
ZÁLOHA: 990,- Kč


Záloha se platí VŽDY! Je to jistota, že nám focení neodvoláte, jelikož nám poté vznikají velké problémy, pokud je zajištěný nějaký hotel či zámek a již zapůjčeno oblečení. Pokud tedy focení bude zrušeno 7 dní před daným dnem, záloha se stává NEVRATNOU! Pokud bude focení Vámi zrušené ze zdravotních důvodů, zálohu je možné POSUNOUT na další termín focení!

Vladka

Vladislava Krajníková, DiS.

nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay
VIZÁŽISTKA – MISTRYNĚ ČR v make-upu
MEZINÁRODNÍ MISTRYNĚ make-upu
nositelka titulu PROFESIONÁL ROKU

+420 777 668 358

info@profi-visage.cz

schuzka